Kategorie

Informácie o produktoch

Všetok tovar v našom e-shope pochádza priamo od nás.

Nakupujte chytro priamo od výrobcu!!!

Ponúkame nielen produkty z vašich fotografií , ale v ponuke nájdete potlačené produkty : Obliečky , Závesy , Vankúšiky, a tak ďalej .

Snažíme sa v každom motíve ponúkať čo najširšiu ponuku tovaru, aby bolo možné všetko zladiť do jednotného dizajnu.

Na vytvorenie produktovz vlastných fotografií odporúčame používať fotky v dostatočnom rozlíšení, náš program na tvorbu produktov vás bude vždy informovať o kvalite vašich fotografií, takže je veľmi ľahké vyhnúť sa nekvalitným fotografiám.

FOTODEKA:

- pri výrobe diek z fotografií dochádza v strate grafiky z každej strany a to v rozmedzí od 0,1 cm - 2 cm

VANKÚŠIKY, OBLIEČKY:

- pri produktoch je potrebné počítať s 1 - 2 cm záhybom kvôli šitiu,
- preto každý zákazník musí brať na vedomie, že grafika sa môže líšiť od výslednej podoby produktu.

Ako prať vankúšiky, obliečky: je možné prať v práčke v bežnom pracom prostriedku na 40°. Nežehliť, nepoužívať aviváž, nesušiť v sušičke. Nečistiť chemicky.

OSUŠKA:

- pri výrobe osušiek dochádza v strate grafiky z každej strany od 1 - 6 cm, preto odporúčame sa vyhnúť vkladaniu dôležitých častí fotografií a textov do krajov osušky.

KRYTY NA MOBIL:

- pri výrobe dochádza v strate grafiky z každej strany od 0,1 cm - 0,8 cm

Ako prať naše produkty: je možné prať v práčke v bežnom pracom prostriedku na 40°. Nežehliť, nepoužívať aviváž, nesušiť v sušičke. Nečistiť chemicky.

Označenie tovaru: Na väčšinu našich produktov sa snažíme umiestniť naše logo firmy s webovými stránkami, aby ste vždy vedeli na koho sa obrátiť.

UPOZORNENIE:
- Výsledné farby sa môžu rôzne líšiť z dôvodu používania rôznych typov monitorov a z dôvodu tlače v CMYKu a zobrazenia náhľadu v RGB režime.

- Odporúčame vyhnúť sa tmavým fotografiám (zdá sa vám fotka na monitore tmavá? V skutočnosti je ešte tmavšia, pretože váš monitor fotku podsvecuje a 99% používateľov má na svojom monitore nastavený neštandardný jas a kontrast. Snažíme sa zákazníkov na tmavé fotografie upozorňovať , ale nič nepokazíte tým, že odošlete objednávku a v poznámke sa sami spýtate na náš názor.

- Náhľad na schválenie niekedy grafik zasiela aj bez objednanej služby Kontrola grafikom; odporúčame si teda Váš email po odoslaní objednávky strážiť v každom prípade.

- Služba Kontrola grafikom spočíva v tom, že grafik Váš náhľad iba skontroluje a upozorní na prípadné nedostatky. V rámci tejto služby Vám tiež vždy posielame náhľad 1:1 pred tlačou na schválenie, čo obyčajne nevykonávame. Prípadné pokročilejšie úpravy môžu byť spoplatnené podľa cenníka. Náhľad na schválenie niekedy grafik zasiela aj bez objednanej služby Kontrola grafikom; odporúčame si teda Váš email po odoslaní objednávky strážiť v každom prípade.

 - Ak máte zvolenu službu Expresná výroba, strážte si prosím vždy svoj email kvôli zaslanie náhľadu na schválenie, bez ktorého nemožno zákazku dokončiť. Majte potom tiež prosím na pamäti, že ak dôjde v oneskoreniu pri obdržaní vášho súhlasu v tlači, alebo v prípade zmien a úprav dizajnu, môže sa stať, že dôjde v miernemu zdržanie vo výrobe a zákazka vám bude odoslaná najbližší možný expresný termín.