Kategorie

Informácie o produktoch

Všetok tovar v našom e-shope pochádza priamo od nás.

Nakupujte chytro priamo od výrobcu!!!

Ponúkame nielen produkty z vašich fotografií , ale v ponuke nájdete potlačené produkty : Obliečky , Závesy , Vankúšiky, a tak ďalej .

Snažíme sa v každom motíve ponúkať čo najširšiu ponuku tovaru, aby bolo možné všetko zladiť do jednotného dizajnu.

Na vytvorenie produktov z vlastných fotografií odporúčame používať fotky v dostatočnom rozlíšení, náš program na tvorbu produktov vás bude vždy informovať o kvalite vašich fotografií, takže je veľmi ľahké vyhnúť sa nekvalitným fotografiám.

FOTODEKA:

- pri výrobe diek z fotografií dochádza v strate grafiky z každej strany a to v rozmedzí od 0,1 cm - 2 cm

VANKÚŠIKY, OBLIEČKY:

- pri produktoch je potrebné počítať s 1 - 2 cm záhybom kvôli šitiu,
- preto každý zákazník musí brať na vedomie, že grafika sa môže líšiť od výslednej podoby produktu.

Ako prať vankúšiky, obliečky: je možné prať v práčke v bežnom pracom prostriedku na 40°. Nežehliť, nepoužívať aviváž, nesušiť v sušičke. Nečistiť chemicky.

OSUŠKA:

- pri výrobe osušiek dochádza v strate grafiky z každej strany od 1 - 6 cm, preto odporúčame sa vyhnúť vkladaniu dôležitých častí fotografií a textov do krajov osušky.

KRYTY NA MOBIL:

- pri výrobe dochádza v strate grafiky z každej strany od 0,1 cm - 0,8 cm

Ako prať naše produkty: je možné prať v práčke v bežnom pracom prostriedku na 40°. Nežehliť, nepoužívať aviváž, nesušiť v sušičke. Nečistiť chemicky.

Označenie tovaru: Na väčšinu našich produktov sa snažíme umiestniť naše logo firmy s webovými stránkami, aby ste vždy vedeli na koho sa obrátiť.

UPOZORNENIE:
- Výsledné farby sa môžu rôzne líšiť z dôvodu používania rôznych typov monitorov a z dôvodu tlače v CMYKu a zobrazenia náhľadu v RGB režime.

- Odporúčame vyhnúť sa tmavým fotografiám (zdá sa vám fotka na monitore tmavá? V skutočnosti je ešte tmavšia, pretože váš monitor fotku podsvecuje a 99% používateľov má na svojom monitore nastavený neštandardný jas a kontrast. Snažíme sa zákazníkov na tmavé fotografie upozorňovať , ale nič nepokazíte tým, že odošlete objednávku a v poznámke sa sami spýtate na náš názor.

Ak máte zvolenu službu Expresná výroba, strážte si prosím vždy svoj email kvôli zaslanie náhľadu na schválenie, bez ktorého nemožno zákazku dokončiť. Majte potom tiež prosím na pamäti, že ak dôjde v oneskoreniu pri obdržaní vášho súhlasu v tlači, alebo v prípade zmien a úprav dizajnu, môže sa stať, že dôjde v miernemu zdržanie vo výrobe a zákazka vám bude odoslaná najbližší možný expresný termín.