Kategorie

Videonávody

V tejto kategórii sme pre vás pripravili dve videá.
Môžete tu nájsť návody, ako postupovať pri tvorbe akéhokoľvek produktu z vlastných fotografií a ako si správne stiahnuť obrázok v požadovanej kvalite.

1. Ako hľadať obrázky s požadovaným rozlíšením

 

v tomto videu sa dozviete, ako správne vybrať a stiahnuť obrázok z internetu, aby vyhovoval daným parametrom a jeho kvalita bola dostačujúca na tvorbu vami zvoleného produktu. Najvyššie rozlíšenie budete potrebovať v prípade, že zvolíte produkt z jednej fotografie či obrázku. Ide si hlavne o produkty: deka maxi (140 × 200 cm), deka klasik (120 × 150 cm) a obliečky na perinu (140 × 200 cm). Na tieto produkty (predovšetkým na maxi deku a perinu) odporúčame rozlíšenie 20 - 70 Mpx. Na vankúšiky odporúčame 10 - 20 Mpx.
 

2. Video návod, ako vytvoriť objednávku

v tomto videu vám názorne ukážeme, ako postupovať pri vytváraní produktu z vlastných fotografií či obrázkov. Vo videu nájdete, akými spôsobmi je možné fotky rozmiestniť, aké farby zvoliť na pozadí, s fotkami je možné aj ľubovoľne otáčať, zmenšovať ich alebo zväčšovať. Vaše fotografie je možné na produkte kombinovať s našimi motívmi a tiež je možné vkladať aj rôzne nápisy alebo vety, slogany či mottá.

V prípade, že si nebude s niečím vedieť rady alebo budete mať akékoľvek otázky na naše videá, neváhajte a obráťte sa na nás. Vaše otázky radi zodpovieme na našom telefónnom čísle alebo emailovej adrese.